fbpx

У Рівному частково профінансували програми підтримки ОСББ

Діліться корисною інформацією з друзями:

У Рівному розблокували фінансування міської програми з енергоефективності “Енергодім Рівне”, – розповів міський голова Олександр Третяк.

Неодноразово повторював, що через постанову Кабміну 590 ми не могли вирішувати чимало нагальних справ у нашому місті, – зазначає посадовець. – Та завдяки змінам, які ініціювали міські голови, тепер маємо можливість готувати місто до зими. Ці ж зміни дозволили розблокувати й фінансування програми підтримки ОСББ. 
Програма “Енергодім Рівне”дає можливість частково відшкодувати з бюджету витрати на проведення енергоаудиту, розробку проектної документації, а також частини відсотків за кредитами та витратами пов’язаними з впровадженням заходів з енергозбереження.
Учасниками Програми Фонду енергоефективності “Енергодім” стали 26 ОСББ Рівненської громади, з яких 8 обєднань долучилися до міської програми, практично завершили роботи і очікують на компенсацію з місцевого бюджету. Ще три ОСББ подали відповідні заяви на участь у програмі та чекають на їх погодження.
– Не втрачайте можливості отримати фінансову підтримку на підготовку ваших будинків до зими! Користуйтеся нагодою, усіма можливими програмами, аби не перекладати усі витрати на плечі співвласників багатоквартирних будинків, – закликав очільник міської влади.