У Рівному бензин за ніч подешевшав на 50 копійок

Принаймні на деяких АЗС літр бензину марки А-92, ціна на який ще вчора була 25.99 грн, нині коштує 25.49 грн. Як виявилося, подешевшанню пального передувала зустріч керівництва АКУ з власниками автозаправних мереж.

Зокрема, Антимонопольний комітет України і керівництво ряду мереж автозаправних станцій домовилися про зниження цін на паливо. Приводом такої домовленості став обвал цін на нафту на світових ринках і зміцнення гривні. Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

Керівництво Антимонопольного комітету зустрілося з менеджментом найбільших мереж автозаправок, ця зустріч стала продовження кампанії АМКУ щодо зниження цін на паливо в Україні, яку відомство веде з грудня минулого року.
На зустрічі сторони підтвердили, що на українському ринку є умови для подальшого зниження цін на бензин і паливо.

“АМКУ очікує, що результати його заходів і зустрічей зокрема, відобразяться на цінниках заправок. У той же час, весь наявний у Комітету інструментарій правозастосування і надалі буде напоготові для забезпечення конкуренції на цьому вкрай важливому для суспільства і держави ринку”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, АМКУ прогнозують, що бензин марки А-95 може знизитися на 3-5 грн за літр. В Рівному поки ціна на деяких заправках теж почала падати.

Діліться корисною інформацією з друзями: