У Рівному 7 підприємств співфінансували із місцевою владою ремонт дороги на вулиці Будівельників

Діліться корисною інформацією з друзями:

У Рівному завершили дорожні роботи на вулиці Будівельників. Попри війну, віднайти кошти на проведення якісного поточного ремонту вдалось завдяки співпраці місцевої влади та бізнесу. Відтак, реалізація проєкту відбулася за рахунок коштів платників податків та 7 місцевих підприємців.

На вулиці Будівельників у м. Рівному розташовано чимало підприємств, на яких працюють сотні рівнян, сплачують податки в міську скарбницю. Крім того, приватні підприємці неодноразово зверталися до місцевої влади з проханням про ремонт дорожнього покриття цієї ділянки дороги. Після зустрічі із Секретарем Рівненської міської ради Віктором Шакирзяном було вирішено спільними зусиллями відремонтувати дорогу на вулиці Будівельників.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

 – Вулиця Будівельників дуже важлива для нашої громади, як в економічному, так і соціальному плані. Дорожнє полотно було пошкоджено, це ускладнювало проїзд, як легкового, так і вантажного транспорту. Підприємці звернулися до нас із проханням взяти участь у співфінансуванні проведення поточного ремонту дороги. Тобто, частину коштів вони внесли на рахунок комунального підприємства міськШЕУ. Відповідні договори уклали з кожним із семи підприємців. Так було легше для міського бюджету, і швидше видно результат, коли громада та бізнес долучаються до фінансування ремонтних робіт об’єктів Рівного. Вірю, що ця дорога служитиме довго. Крім того, враховуючи те, що тут працює надзвичайно велика кількість рівнян, хочемо облаштувати поруч сучасну зупинку для громадського транспорту, оскільки та, що є, знаходиться в жахливому стані, – зазначив секретар Рівнеради Віктор Шакирзян.

До ремонту дороги долучилися: ТОВ «РСТ», ТОВ «Салют», ТОВ «Захід Агробізнес», ПП «Рівнебудпостач», ТОВ «Міжнародний завод бетонного устаткування», ТОВ «ІМК»,  ПП «БОСНА».

Підприємці кажуть, що лиш спільними зусиллями ми можемо допомагати один одному та якісно змінювати Рівне.

«Враховуючи ситуацію, яка склалась у нас в державі (війна), розуміючи фінансовий стан країни, ми об’єдналися з підприємствами, які готові були долучитися фінансово до ремонту дорожнього покриття по вулиці Будівельників. Зібрали певну суму грошей звернулися до Віктора Шакирзяна і отримали підтримку, тож спільними зусиллями нам вдалося відремонтувати дорогу, – розповів директор ТОВ “Захід Агробізнес” Володимир Кузло.

«В цей нелегкий час, ми спільно з підприємцями та місцевою владою на умовах співфінансування вирішили проблему розбитої дороги. Відремонтовано найбільш проблемну ділянку. Разом – ми сила, подолаємо всі труднощі. Разом – до перемоги», – зазначила засновниця ПП “Рівнебудпостач” Ніна Крока.

Нагадаємо, вулиця Будівельників знаходиться на околиці міста. Багато років на ремонт дорожнього покриття кошти не виділялися. Дорога перевантажена великогабаритними автомобілями і дуже пошкоджена. Однак, вона є необхідною для транспорту всіх організацій міста.

«Після оформлення всієї необхідної документації 11 жовтня підрядні організації приступили до ремонту. На аварійних ділянках повністю зрізали верхній шар асфальту. 21 жовтня дорожники вклали нове асфальтне покриття та завершили всі ремонтні роботи дороги площею 3050 метрів квадратних», – зазначив начальник служби експлуатації доріг Рівненського ШЕУ Юрій Козак.

Наразі ремонтні роботи другої частини дорожнього полотна на вулиці Будівельників ще тривають. Комунальники обіцяють усе завершити до кінця жовтня.