fbpx

У Рівненському зоопарку встановлять камери відеонагляду та облаштують сучасну автостоянку

Орієнтовний час читання: 2 хвилини

Камери відеоспостереження, системи оповіщення, сучасну, за усіма європейськими стандартами автостоянку облаштують у Рівненському зоопарку.

Нині, вже розроблено проєктну документацію майбутньої автостоянки, яка буде розрахована на 150 паркувальних місць. Це дозволить рівнянам і гостям міста безпечно і комфортно відвідувати цей заклад, адже проблема з відсутністю місць для авто поруч з рівненським зоопарком назріла давно. Особливо критичною ситуація є у вихідні дні.

Зоопарк

Секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян спільно з представниками профільних управлінь презентували свої напрацювання, які в подальшому планують реалізувати.

“Плануємо владнати проблему з паркуванням в одній із туристичних локацій міста, а саме у Рівненському зоопарку. Спільно з Департаментом архітектури та керівництвом зоопарку розробили проєкт облаштування стоянки на 150 паркомісць, передбачено і стоянку для туристичних автобусів. Це дозволить нашому зоопарку приймати більше відвідувачів, а це, відповідно, і прибутки, які підуть на подальший розвиток закладу, який без перебільшення є гордістю нашого міста, його родзинкою і слугує своєрідним туристичним магнітом. Окрім цього, плануємо встановити на усій території зоопарку близько двох десятків камер відеонагляду, а також систему оповіщення, щоб убезпечити відвідувачів закладу від виникнення ймовірних надзвичайних ситуацій, адже розуміємо, що самостійно стежити за такою великою територією працівникам складно. Тепер же працівники зоопарку зможуть за допомогою камер відстежувати все, що відбувається на всіх локаціях і оперативно реагувати на події в тому числі, за необхідності скористатись тривожною кнопкою, за сигналом якої прибуде охорона. Цей заклад відвідують тисячі рівнян, радо приводять сюди своїх діток і їх комфорт та безпека надзвичайно важлива для нас”, — зазначив Віктор Шакирзян.

Віктор Шакирзян.

За словами директора Рівненського зоопарку Олега Павлюка, розширення автостоянки дасть можливість вирішити багатостраждальну проблему із дефіцитом паркомісць, через який поблизу закладу постійно створюється транспортний колапс.

“Наразі кількість відвідувачів у зоопарку зростає. У вихідні та святкові дні автомобілі стоять по кілька кілометрів вздовж проїжджої частини. Ми неодноразово були свідками ситуацій, коли діти, виходячи з машини, наражали себе на небезпеку, ризикуючи потрапити під колеса авто. Ми просили допомогти нам облаштувати цю автостоянку, і те, що міська влада відреагувала на наше прохання — надзвичайно чудово для нашого закладу. Сьогодні ознайомився з проєктом щодо облаштування цієї автостоянки, це має бути розв’язка, яка передбачає односторонній рух, задля того аби не створювались затори при в’їзді і виїзді окремо буде облаштована парковка для автобусів. Це для нас, дійсно, дуже важливо”, — зазначив Олег Павлюк.

Окрім цього, директор зоопарку задоволений і тим, що на території звіринця буде встановлено близько двох десятків камер відеоспостереження та система оповіщення, що дозволить працівникам в реальному часі стежити за тим, що відбувається на всіх локаціях зоопарку і в разі виникнення надзвичайних ситуацій оперативно на них реагувати.

Варто зауважити, що обладнання за власний рахунок надасть приватна охоронна фірма, тобто з міського бюджету, безпосередньо, на відеокамери та роботи пов’язані з їх встановленням на території зоопарку — не буде витрачено жодної гривні. Невелика сума потрібна буде згодом лише на обслуговування встановленого обладнання.

До слова, роботи з облаштування парковки та системи безпеки планують почати вже в серпні.

Читайте також: Гурт “Лісова пісня” повернувся з фестивалю “Івана Купала” у Польщі