У Рівненському ЦНАПі пояснили, що робити, коли перейменували вашу вулицю

У Рівненській громаді (Рівне і Квасилів) в процесі дерусифікації, за рішенням Рівнеради перейменували кілька десятків вулиць. Фахівці Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному підготувала роз’яснення, щодо внесення змін до документів пов’язаних зі зміною назви вулиць.

Чи потрібно змінювати місце реєстрації?

Ні. Адже зміна назви вулиці не є зміною реєстрації місця проживання. Внести оновлену інформацію можна під час обміну паспорта чи зміни прізвища, тобто коли виникає безпосередня потреба. Проте, за бажанням, можна звернутись у будь-який ЦНАП та написати заяву про отримання витягу з реєстру територіальної громади, де буде зазначено нову назву вулиці.

Чи обов’язково вносити зміни до документів на нерухомість?

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Не обов’язково. Документи, що засвідчують право власності на нерухомість, є чинними у разі зміни назви вулиці, на якій вони розташовані, тому також немає необхідності вносити зміни до свідоцтва про право власності, свідоцтва про право на спадщину, договору купівлі-продажу, дарування тощо. Зміни будуть внесені після відчуження майна – продажу, дарування або передачі у спадок: тобто у документах, які буде оформлювати новий власник, вже буде вказана нова назва вулиці.

Чи потрібно змінювати відомості про місце знаходження юридичної особи?

Так. Для внесення змін фізичній особі-підприємцю необхідно звернутися із заявою до будь-якого ЦНАПу. З собою необхідно мати також документ, що посвідчує особу. Послуга безкоштовна.

Юридичні особи можуть також змінити відомості безкоштовно (лише за заявою) за умови, що зміна назви вулиці не передбачає внесення змін до установчих документів (статут та ін.). У іншому випадку – зміни будуть вноситися за наступною процедурою (підготовка протоколу зборів/рішення засновника, статуту у новій редакції). Установчі документи повинні бути нотаріально посвідчені. Адміністративний збір в такому випадку не сплачується.

Не передбачено граничних строків для зміни відомостей, тому суб’єкт господарювання сам може вирішувати, коли необхідно зареєструвати зміни.

Фото ілюстративне з відкритих джерел

%d блогерам подобається це: