У Рівненському ШЕУ придбали два новеньких японських спецавтомобілі

Діліться корисною інформацією з друзями:

Сьогодні, секретар Рівнеради Віктор Шакирзян проінспектував два нові спецавтомобілі «Kubota», японського виробництва, які закупили для потреб комунального підприємства. Така спецтехніка може очищати тротуари міста, як в зимову пору так і влітку, адже є багатофункціональною, зокрема через свої невеликі габарити.

Віктор Шакирзян впевнений, що оновлення автопарку – вимога часу, адже сучасна техніка дає можливість покривати більшу територію обслуговування та якісно і швидко виконувати роботу.

«Минулого року ми розпочали процес оновлення автопарків комунальних підприємств, і це дійсно показало хороші результати. Сьогодні, справді,  з великою цікавістю оглянув функціонал цих автомобілів, адже це дійсно сучасна, надійна і якісна техніка. Якщо ми будемо рухатися такими темпами й надалі, то за чотири роки зможемо помітно поліпшити якість надання комунальних послуг у нашому місті», – прокоментував Віктор Шакирзян.

У міськШЕУ відразу продемонстрували, як ці невеликі тракторці, за лічені хвилини можуть очищати вузенькі тротуари, котрі зазвичай очищають двірники.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року Рівненське міськШЕУ придбало також великогабаритну техніку для очищення снігу.