fbpx

У Рівненському парку висадили дерева-“динозаври”

Діліться інформацією з друзями:

За спільної ініціативи фонду Віктора Шакирзяна та представників екологічного проєкту “Greening of the Planet” цими вихідними в парку “Хімік” висадили реліктові дерева – чотирнадцять Гінкго дволопатевого.

“Я дав чітке завдання КЗ “Трест зеленого господарства”, щоб наші парки завжди відображували високий стандарт екологічної культури та дбайливого ставлення до природних ресурсів. Я хочу, щоб парки Рівного були місцями, де всі рівняни можуть приємно проводити час і насолоджуватися природою”, – зазначив очільник міста Віктор Шакирзян.

Саме тому для висадки у парку “Хімік” обрали дерева Гінкго. Це довговічне та найстаріше дерево на планеті, яке є пам’яткою природи світового значення та занесене до Червоної книги світу.

Віктор Шакирзян висаджує дерево.

“Особисто беру участь в озелененні нашого міста, адже Рівне – одне з найзеленіших міст України. І ми повинні підтримувати цей статус міста. Тому завдяки ініціативам з екологічного відновлення, таких як проєкт “Greening of the Planet”, ми можемо досягти більших перемог і зробити наше місто чистішим та здоровішим для нас і майбутніх поколінь” – додав очільник міста Віктор Шакирзян.

Екологічний проєкт “Greening of the Planet” – це глобальний проєкт, місія якого полягає у привертанні уваги людства до проблем екології та відновлення екосистеми планети. Його ціль – сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху та об’єднання людей планети для боротьби з глобальними ековикликами.

Читайте також: У Рівному запроваджують зустрічі для молоді із сучасними Героями