У Рівненському навчальному закладі підготували продавців для Черкащини

Діліться корисною інформацією з друзями:

За останні майже два роки на замовлення роботодавців та направленням Уманського МЦЗ Черкаської області Рівненський центр ПТО ДСЗ підготував понад 40 кваліфікованих робітників для швейної і торговельної галузей.

Сьогодні особливо важливою є організація навчання безробітних в непростих умовах війни. Днями за професію «Продавець непродовольчих товарів» завершила навчання нова група слухачів.  Впродовж 5,7 місяця вони здобували затребувану професію за дуальною формою – на базі Костопільського навчального відділення РЦПТО ДСЗ та у своїх роботодавців. Усі отримали не лише сучасні професійні знання, але й робочі місця, адже гарантовано працевлаштовані у торговельній мережі Уманщини.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Левова частка занять (виробниче навчання і практика) припадає саме на заняття в умовах діючого підприємства, у нашому випадку, в торговельних закладах. Майбутні продавчині максимально адаптувалися до умов роботи у місцевих магазинах, відмінно влилися у нові трудові колективи та продемонстрували чудові комунікаційні якості. Роботодавці задоволені підготовкою нових робітників. Ті добре опанували навчальну програму та оволоділи основними виробничими операціями продавця непродовольчих товарів: приймання товару, підготовка його до продажу, викладення товару на вітрину, обслуговування покупців (допомога у виборі товару, демонстрація та пакування товару, підрахунок вартості відпущених товарів тощо), а також робота на реєстраторах розрахункових операцій.

За відповідальне навчання та вагомі успіхи випускникам вручили свідоцтва державного зразка.

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua