fbpx

У рівненському навчальному закладі печуть пироги і викладачі, і слухачі

Діліться інформацією з друзями:

Окрім насиченого навчально-виховного процесу, на базі Рівненського центру ПТО ДСЗ триває активна волонтерська робота.

Одну з її секцій очолює майстер виробничого навчання Світлана Рибачок. Вихователі та студенти стають єдиною командою для роботи! Замісити тісто, приготувати начинку, зробити заготовки з тіста, випікати вироби та формувати передачі військовим.

Важливі психоемоційні процеси вбачають у такій роботі представниці психолого-виховної служби закладу освіти. Так, спільна командна зайнятість відволікає людей від важких думок, зосередження на випічці допомагає плинути думкам у напрямі позитиву. А відчуття і усвідомлення того, що ти допомагаєш Армії, що ти є причетним до спільної великої Перемоги, додає особливих сил і наснаги!

Серед учасників волонтерського руху Центру – випускники-кондитери. Слухачі пліч-о-пліч із педагогами працювали заради важливої місії – підтримки наших воїнів.

Заступниця директора закладу освіти Руслана Бодренко наголосила:

«Традиційно, ми комунікуємо із рівненськими волонтерами і підприємцями. Усі інгредієнти для випічки забезпечують саме вони. Щиро дякуємо за підтримку і оперативність! Останній «конвеєр» нарахував понад 300 виробів: солодкі та з капустою, картоплею, горохом рум’яні пироги та булки попрямували за призначенням. Робота кипить, і ми готові до нових завдань!».

Представники психолого-виховної служби зауважили, що з початком повномасштабної війни в Україні викладачі і слухачі частіше звертаються за консультацією. Здебільшого, людей переслідує тривожність, насторога, відчуття ізольованості, невпевненість у завтрашньому дні… У таких випадках допомагає пасивне вислуховування, адже співрозмовнику важливо виговоритися, звільнитися, проговорити важкі думки. За потреби фахівці коментують та пояснюють причини того чи іншого психоемоційного стану та разом знаходять способи їх подолання.

Разом ми сила! Єднаймося у важливих миротворчих процесах, наближаймо Перемогу над ворогом щодня! Все буде Україна!