fbpx
Ліцей №18.

У рівненському ліцеї звільнили вчительку, яка облаяла учня

Діліться інформацією з друзями:

Як відомо, в соцмережах зʼявилося відео, в якому одна із вчительок ліцею №18 у Рівному проводить “виховну бесіду” через те, що раніше школярі виклали в мережу відео із цікавою знахідкою у піці з їдальні цього закладу освіти – ниткою.

За повідомленнями в соцмережах, йдеться про вчительку польської мови та класну керівницю школяра, який оприлюднив відео.

Міська влада відреагувала на цей інцидент звільненням вчительки, доганами й службовим розслідуванням щодо приватного підприємця, який надає послуги з організації харчування в ліцеї.

“Після інциденту з неприпустимою поведінкою вчителя щодо учня у ліцеї №18 Управлінням освіти терміново були вжиті заходи для недопущення подібних випадків у цьому навчальному закладі в майбутньому.

(…)

Управління освіти Рівного вважає стиль спілкування вчителя з учнями, відображеного на відео, неприпустимим. (…) За цим фактом вчителя відсьогодні, тобто від 22 лютого 2024 року, звільнено з займаної посади.

У закладі триває службове розслідування щодо надання послуг з організації харчування приватним підприємцем.

Враховуючи виявлені недоліки, уже оголошено догани директору закладу та заступнику директора з навчально-виховної роботи, відповідальної за організацію харчування у закладі” – з повідомлення Рівненської міської ради

Читайте також: До бюджету громади на Рівненщині повернуть понад 800 тисяч гривень