fbpx
Під час перевірки.

У Рівненській області перевіряли роботу цифрового радіозв’язку

Діліться інформацією з друзями:

В умовах воєнного стану та надзвичайних ситуацій важлива надійність та захищеність зв’язку. З цією метою начальник РівнеОВА Олександр Коваль та його перший заступник Сергій Подолін відпрацювали практичні навички із використання цифрового радіозв’язку.

Спільно з рятувальниками та керівниками районних адміністрацій вдалось перевірити якість зв’язку. Також обговорили розвиток та можливості поширення цифрової мережі по всій області.

«Використання таких технологій дозволить передавати інформацію в умовах блекаутів та відсутності мобільного зв’язку. Під час кризових ситуацій важливо забезпечити оперативне управління та координацію із підрозділами ДСНС та іншими службами», – зазначив Олександр Коваль.

Під час перевірки.

Наразі на Рівненщині працюють 13 базових станцій цифрового радіозв’язку. Це дозволяє поширити покриття мережі на майже 85% території регіону.

До слова, такий зв’язок унеможливлює будь-які втручання, зокрема прослуховування каналів. Крім того, покращує якість передачі даних та значно збільшує охоплення.

Джерело: Рівненська ОДА

Читайте також: На Рівненщині проводиться робота у напрямку комплектування військовозобов’язаних