fbpx

У рівненському УКБ новий керівник

Управління капітального будівництва очолив Володимир Ляшук. Новопризначений управлінець 34 роки працював у галузі будівництва, з них – 5 керівником ТОВ «Спеціалізоване управління 39». Про це повідомляє пресслужба міської ради.
Сьогодні міський голова Рівного Олександр Третяк та профільний заступник Ігор Кречкевич представили колективу управління капітального будівництва нового керівника.
“Формуючи команду, для мене вкрай важлива репутаційна складова – це і порядність, і фаховість. Керуючись такими критеріями ми обрали Володимира Ляшука. У нас всіх єдина ціль – працювати на благо міста. Ми – сервісна служба громади, тому повинні надавати не просто якісні послуги, а – найкращі, – наголосив міський голова Рівного. – Вірю, що новий керівник управління капітального будівництва Володимир Ляшук один з тих фахівців, який зможе згуртувати колектив та зробити наше місто справді європейським”.
Мер подякував за роботу попередньому керівнику управління капітального будівництва Сергію Кушніру та закликав колектив працювати в команді заради спільного результату.
“Маючи досвід у цій галузі, я готовий використати усі знання на благо Рівного. В роботі завжди керуюся принципами прозорості, відкритості та командної роботи, – розповів керівник управління капітального будівництва Рівненського міськвиконкому Володимир Ляшук. – Наш колектив – це механізм містобудування. Ми напрацюємо стратегію розвитку нашого управління, яка буде відповідати стратегії міста та змінювати його на краще”.