У рамках всеукраїнського озеленення у Клеванському лісі висадили 3 000 дерев

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

Рівненщина долучилася до загальнодержавної екологічної акції «Озеленення України». Представники влади, громадськість та ініціативні жителі області сьогодні висаджують дерева – у парках, лісах та скверах.

Загалом у Рівненській області на площі 35 га планується висадити понад 215 тисячі штук сіянців основних лісоутворюючих порід.

Зокрема, на трьох ділянках Клеванського лісового господарства учасники акції висадили близько 3 тисяч дерев. Це саджанці дуба, сосни та ялини.

До екологічного заходу долучилися заступники голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська і Серій Гемберг, а також представники структурних підрозділів ОДА та волонтери.

Нагадаємо, сьогодні по всій території України проходить акція «Озеленення України», у рамках якої організатори планують осіннє висаджування мільйона дерев за 24 години.

Дана ініціатива створена аби привернути увагу до відновлення екосистеми України і планети, а також розвитку екологічної свідомості людей.

Крім того, у такий спосіб організатори планують встановити рекорд України.

Ініціаторами проєкту «Озеленення України» є Сергій Гайдайчук, президент найбільшого в Україні бізнес-клубу “CEO Club Ukraine” та Ганна Крисюк, генеральний директор “Книги рекордів України”. Захід реалізовується за підтримки Міністрства захисту довкілля та природних ресурсів України та Державного агентства лісових ресурсів України.

Діліться корисною інформацією з друзями: