У навчальному закладі Рівного впроваджені короткострокові програми з енергоефективності

Діліться корисною інформацією з друзями:

Навчання у короткі терміни дозволить більш ефективно дбати про енергозбереження. У Рівненському навчальному закладі пропонуються курси «Монтажник віконних та дверних конструкцій».

Світова спільнота максимально зосереджується на енергозбереженні та покладає великі надії на кваліфікованих робітників і молодих спеціалістів. Серед потужних вітчизняних закладів профтехосвіти – Рівненський центр ПТО ДСЗ, який успішно розробляє та впроваджує методи навчання дорослого населення для здобуття професійних кваліфікацій за короткостроковими програмами з енергоефективності та енергозбереження. Акумулюючи кращий досвід колег Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ Ukraine, освітяни готові й надалі впроваджувати і вдосконалювати короткострокові навчальні курси та матеріали із використанням сучасних інтерактивних методів та цифрових логістичних підходів.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

В рамках проєкту технічного співробітництва «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER) заступниця директора Рівненського ЦПТО Оксана Зигалова поділилася напрацюваннями із колегами під час вебінару, присвяченого енергозбереженню. Результатом співпраці закладу освіти із Львівським Бюро продажів ТОВ REHAU став випуск слухачів Олександрійського навчального відділення за напрямом «Монтажник віконних та дверних конструкцій». Впродовж тижня разом із досвідченими педагогами майбутні кваліфіковані майстри здобували цінні професійні навички і знання на сучасній навчальній базі Центру.

Більше інформації про освітні послуги – на офіційному сайті cpto.rv.ua