У музеї Рівного вшановують жертв голодомору виставкою

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

У Рівненському обласному краєзнавчому музеї відкриється історико-документальна виставка “Ми звинувачуємо” голодомор 1932-1933 років – геноцид українського народу.

На виставці представлені документи вищих партійних та державних структур СРСР, які свідчать про свідомі дії влади, спрямовані на організацію Голодомору, та їх повну обізнаність з ситуацією на місцях. Творцями Голодомору названо Й. Сталіна, його найближче оточення в Москві та їх помічників в Україні.

Виставка складається з вступної частини, у якій показано загальне ставлення більшовицького режиму до України та кілька тематичних блоків, що розкривають абсурдність планів хлібозаготівель, які були непомірно роздуті, щоб знищити українське село. Розглядаються насильницькі методи колективізації, яка викликала опір селян. Окремо розповідається про терор режиму проти українського селянства.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Матеріали виставки містять надзвичайно цінні спогади очевидців тих подій, які встигли зібрати ще 15-20 років тому, а також розповідають про пам’ять українського народу про ті події.

Відкриття відбудеться:

26 листопада о 12.00  у Рівненському обласному краєзнавчому музеї (вул. Драгоманова, 19)  історико-документальної виставки «Ми звинувачуємо» Голодомор  1932-1933 років – геноцид Українського народу».

Діліться корисною інформацією з друзями: