У Млинові риболовля може стати професією

Діліться корисною інформацією з друзями:

Професійне навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості триває. Виробнича практика слухачів Млинівського навчального відділення за професією «Рибовод (кваліфікований робітник)» передбачає ретельне закріплення вивченого теоретичного матеріалу.

Це найбажаніша пора для майбутніх рибоводів, адже вони на рівні з досвідченими колегами забезпечують увесь виробничий процес. Відмінні комунікації навчальний заклад налагодив, зокрема, із бродівським рибогосподарством ПП «Саган» у Львівській області. Впродовж 2 місяців слухачі Павло Буцик, Микола Музичка та Олена Баєчко опановують професійні навички, особливості та до певної міри секрети професії. Практиканти вже набули навичок інкубації ікри коропових видів риб та успішно провели пересадку личинки у виростні ставки господарства. Слухачі залюбки діляться відео із процесу інкубації ікри в апаратах «Вейса» та готової личинки, яка виклювалась із заплідненої ікри.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Вже цього літа, після завершення навчання, отримання свідоцтва та з цінним багажем знань рибоводи офіційно стануть повноправними робітниками Львівщини і Рівненщини.

«Риба карантину не боїться! Нам неважко дотримуватися карантинних заходів, оскільки робота не передбачає значного скупчення людей. Це – як риболовля», –

оптимістично коментує Петро Лаврін, директор підприємства. Майбутні рибоводи задоволені відмінною базою для професійної підготовки, новими комунікаціями та цінним досвідом. А роботодавець натомість запросив на роботу.

А завідувач Млинівського навчального відділення РЦПТО Анатолій Смалько додає: «Кропітка відповідальна робота майбутніх кваліфікованих рибоводів забезпечує початок росту якісної товарної риби, яка згодом надійде у магазини. Головна перевага вітчизняної рибної продукції – її екологічна чистота. А нові робочі місця, які створюються у рибній промисловості, – це гарантоване наповнення бюджету, вкрай необхідна інвестиція у сільську місцевість і, зрештою, здоров’я нації!». Не погодитися неможливо.

Діна Мазуркевич

Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»