fbpx

У мера Рівного нова радниця

Діліться корисною інформацією з друзями:
Медицина – це один з основних та пріоритетних напрямків міського голови Рівного Олександра Третяка. Відтак, у галузі охорони здоров’я повинні бути фахові та досвідчені спеціалісти. Підсиленням у цьому напрямку стане нова позаштатна радниця міського голови –Тетяна Воронцова.
Нова радниця міського голови Рівного має чималий досвід у галузі медицини, зокрема:
  •  з 2014 року проводила навчання мобілізованим бійцям з тактичної медицини;
  •  у 2015 році заснувала ГО «Рівне ТАКМЕД»;
  •  є інструкторкою та директоркою курсу «Базова підтримка життя» Європейської ради реанімації у Рівненській області;
  • представляє компанію Sanofi-Aventis Ukraine Рівненської та Тернопільської областей;
  • одна з ініціаторів впровадження шкільного гуртка «Умій рятувати життя». Відтак, Рівне – єдине місто в Україні, де з 1 жовтня 2019 року, в освітніх закладах системно діє цей напрямок;
  • авторка двох проектів, які перемогли у фінансуванні в рамках громадського бюджету Рівного, а саме: створення інсультного центру на базі Рівненської центральної міської лікарні, а також створення реабілітаційного відділення в ІЦ.
Основні завдання позаштатної радниці з медичних питань Тетяни Воронцової полягають в тому, щоб зробити наше середовище безпечним, завдяки обізнаності громадян у наданні домедичної допомоги. Також Тетяна Воронцова підтримує реформування галузі охорони здоров’я та прагне, щоб наші медики залишалися працювати у Рівному, а не виїжджали за кордон.
Вітаємо в команді! Впевнені, що ваше натхнення, досвід і бажання змінити нашу громаду на краще будуть цінними для нас!
 Джерело: пресслужба міської ради.