fbpx

У літньому таборі нудьгувати не доводилося

Захист прав та інтересів дітей і дорослих з інвалідністю з розладами аутичного спектру, створення умов для соціалізації та адаптації їх у сучасному суспільстві – це головне завдання Громадської організації «Об’єднання інвалідів “Погляд”». Відрадно, що наші активісти завжди відчувають плече підтримки з боку як небайдужих людей, так і міської влади.

За кошти міського бюджету, передбачені на виконання Комплексної міської соціальної програми «Турбота», у червні були проведені корекційно-розвиткові, соціально-побутові заняття, розраховані на різні вікові групи, відповідно до рівня розвитку дитини чи підлітка з інвалідністю.
А із 2 по 14 липня для діток з інвалідністю провели корекційний табір у селі Олександрія Рівненського району.

З малечею працювали волонтери – кваліфіковані спеціалісти з Харкова, Львова, Києва, Рівного. До роботи літнього табору долучилася й команда педагогів нашого об’єднання. Вони проводили заняття з розвитку комунікативних навичок, ігрової терапії, конетерапії, 3С-терапії, адаптивної фізкультури, сенсорної інтеграції, арт-терапії, соціально-побутових навичок, гончарства та музики. Крім того, діти під керівництвом професійного тренера вчилися кататись на роликах.
Завдяки отриманій з міського бюджету фінансовій підтримці закуплені канцелярські товари, підготовлена поліграфічна продукція, придбане оснащення для розвитку соціально-побутових навичок.

Літо було насиченим, сповненим приємними враженнями, новими відчуттями та знаннями.

Олена КОРСУН, голова громадської організації «Об’єднання інвалідів “Погляд”»