У Квасилові завершують реконструкцію системи оповіщення

Діліться корисною інформацією з друзями:

Нині завершується оновлення системи оповіщення в Квасилові, тож невдовзі сигнал про повітряну тривогу буде чути краще. Про це сьогодні на брифінгу повідомив начальник міського відділу з питань цивільного захисту Павло Будз. Він закликав громадян не нехтувати сигналами повітряної тривоги та користуватися укриттями. 

Він нагадав, що нині в місті є 197 споруд цивільного захисту, частина з них – належать місту, частина – у приватній власності чи на балансі інших власників. Та закликав громадян користуватися укриттями, адже повітряні тривоги в нашому місті бувають чи не щодня. Якщо ж містяни не можуть з якоїсь причини потрапити до укриття, чиновник порадив звертатися на гарячу лінію виконкому за номером 1553 (можна телефонувати і з мобільного).

Найчастіше мешканці Рівненської громади звертаються на гарячу лінію міськвиконкому 1553 щодо питань влаштування внутрішньо переміщених осіб, житлово-комунального господарства, соцвиплат та захисних споруд цивільного захисту. 

Він також нагадав, що в Рівному починають створювати добровольчі формування з питань цивільного захисту. Усі охочі можуть можна заповнити анкету на сайті ДСНС.