У Квасилові замінили 25 старих вуличних ліхтарів

Діліться корисною інформацією з друзями:

У селищі Квасилів триває модернізація мережі вуличного освітлення. Для прикладу, у липні на вулицях Рівненська, Молодіжна, Волинських чехів замінено 123 метри оголених проводів на самонесучі ізольовані.

Фахівці проміняли 25 старих ліхтарів на нові світлодіодні, потужністю 30-50 Вт. Отже вулиці Квасилова, де чи не найбільш інтенсивний рух автотранспорту, тепер краще освітлені і тому безпечніші, – наголосила староста селища Віта Кисільова.

За її словами, мережа зовнішнього (вуличного) освітлення в Квасилові модернізується вже більше року. Займаються цим фахівці рівненського КП «Міськсвітло».

– Якщо ще на початку 2021 року аварійні пошкодження траплялися чи не щотижня, то станом на сьогодні ситуація принципово краща. Торік працівники «Міськсвітла» замінили комплектуючі механізми у шафах керування, зробивши його автоматизованим. Тож тепер оператор може на відстані виявляти знеструмлення ліхтарів вуличного освітлення. Планову заміну ламп чергова бригада здійснює вночі. А пошкоджені мережі відновлюють в оперативному режимі, – наголосила староста селища Квасилів.