fbpx

У Квасилові можуть відновити капітальний ремонт амбулаторії

Діліться корисною інформацією з друзями:

Найближчим часом можуть відновити ремонтні роботи в амбулаторії селища Квасилів. Про це на своїй сторінці в соцмережі написав секретар Рівнеради Віктор Шакирзян.

«Амбулаторія у Квасилові має запрацювати на повну потужність і статися це має якнайшвидше. Це принципова позиція, і тут не може бути ніяких відмовок. Зрозуміло, що в процесі капітального ремонту приміщення, завжди виникає чимало додаткових технічних питань і проблем, але їх вирішення не має завадити головному», – наголосив посадовець. 

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Він разом із членами відповідної комісії і представниками депутатського корпусу Рівнеради, що представляють цей округ сьогодні побували в селищі та оглянули приміщення, стан комунікацій, намітили план робіт. Вирішено, що на найближчому засіданні виконкому будуть внесені відповідні зміни до бюджету і виділимо необхідні кошти на продовження ремонту.

Головний пріоритет – квасилівська амбулаторія має почати роботу в максимально стислі терміни і почати надавати мешканцям селища, справді, якісні медичні послуги, – наголосив секретар Рівнеради.

Нагадаємо, що капітальний ремонт амбулаторії стартував торік улітку. Тут мали оновити покрівлю, збудувати пандус, провести внутрішні роботи. Ремонт планували завершити в травні-червні 2022 року, однак через військовий стан усі капітальні видатки призупинені. Від початку реконструкції амбулаторії сімейні лікарі приймають мешканців Квасилова у центрі ПМСД «Центральний».