fbpx
У Міжнародній конференції з питань відновлення України участь взяв Віктор Шакирзян

У Міжнародній конференції з питань відновлення України участь взяв Віктор Шакирзян

Діліться інформацією з друзями:

Консолідація сталої міжнародної підтримки для відновлення, відбудови, реформування та модернізації України – це мета Міжнародної конференції з питань відновлення України (Ukraine Recovery Conference – URC2024). Представники Рівненщини взяли участь у цій надзвичайно важливій та перспективній міжнародній події.

Захід об’єднав лідерів урядів провідних країн, міжнародних організацій, бізнесу та громадянського суспільства. Серед учасників конференції – очільник Рівного, секретар Рівнеради Віктор Шакирзян. Він розповів, що міжнародні партнери високо оцінюють результати Рівного, зокрема в реалізації міжнародних інвестиційних і грантових проєктів та бачать перспективи, що місто Рівне буде одним з активних учасників у реалізації масштабної програми відбудови країни.  Крім того, каже Віктор Шакирзян, що наша громада розраховує отримати партнерів у питаннях реабілітації військових і цивільних, а також в інфраструктурних проєктах, спрямованих на забезпечення доступності міського простору.

У Міжнародній конференції з питань відновлення України участь взяв Віктор Шакирзян - фото 1

“Мав нагоду особисто провести низку плідних та конструктивних зустрічей з багатьма впливовими європейськими політиками, представниками численних міжнародних делегацій та представниками бізнесу. Серед основних завдань – забезпечення якісної реабілітації для українських військових та цивільних громадян, що були поранені та зазнали травм, в результаті ворожих атак, організація професійної підготовки відповідних фахівців, участь закордонних партнерів та міжнародних інституцій у створенні, таких необхідних нам сьогодні, реабілітаційних закладів. Крім того, Рівненська територіальна громада є одним з пілотних міст зі створення безбар’єрного простору для людей з інвалідністю і ми готові до роботи з міжнародними партнерами в реалізації цих амбітних планів” – розповідає виконувач обов’язків міського голови, секретар Рівнеради Віктор Шакирзян.

Таким чином, Рівне й надалі буде активно діяти на міжнародній арені з метою пошуку партнерів та інвестицій, аби залучати людські й фінансові ресурси для розвитку громади, а також готове взяти найактивнішу участь у всіх проєктах спрямованих на якнайшвидшу відбудову країни.

Джерело: Рівненська міська рада

Читайте також: Безплатні засоби реабілітації можуть отримати ветерани