fbpx

У громадському транспорті в Рівному возитимуть за перепустками

Діліться інформацією з друзями:

У ці хвилини відбувається нарада керівників окремих міських управлінь та організацій під головуванням заступника міського голови Сергія Васильчука. Триває обговорення організації довезення працівників так званої критичної інфраструктури до роботи. Адже згідно з рішенням міської комісії ТЕБ і НС з четверга громадський транспорт у Рівному не возитиме пересічних рівнян.

Наразі йдеться про виготовлення спеціальних перепусток, за якими пасажирів впускатимуть у тролейбуси. Ці тимчасові дозвільні документи видадуть медикам, комунальникам, поштовикам, працівникам магазинів, підприємств, що надають комунальні послуги, та іншим, які забезпечують життєдіяльність міста.

– Наразі ми лише обговорюємо питання доведення працівників до роботи, – розповів Сергій Васильчук. – Рішення буде прийматися на засіданні міської комісії. Поки що зійшлися на тому, щоб виготовити тимчасові посвідчення на право проїзду в громадському транспорті. Крім того, попросили керівників підприємств, установ, організацій та закладів, що продовжують працювати у штатному режимі, надати списки працівників, яким видадуть перепустки в громадський транспорт.

Будемо пропонувати, щоб тролейбуси працювали у тому ж режимі, що й зараз. Проситимемо керівників великих підприємств, щоб вони подбали про довезення своїх працівників до роботи. Словом, намагаємося зробити все, щоб місто продовжувало нормально, наскільки це можливо, функціонувати в умовах запровадженого карантину.

 

 

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»