fbpx

У Гощі створили клас безпеки: вже 41-ий на Рівненщині

Діліться інформацією з друзями:

У Гощанському ліцеї відкрили клас безпеки. Тут навчатимуть дітей пожежній, мінній безпеці, правилам дорожнього руху та цивільному захисту.

Зокрема, на уроках основ безпечного середовища знайомитимуть учнів, як діяти в надзвичайних ситуаціях.

На відкритті побував перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

«Клас безпеки оснащений ноутбуками, фліпчартами, телевізором, а також відповідними відеоматеріалами, презентаціями, макетами боєприпасів та різними видами вогнегасників. Ми вже давно відійшли від того, що навчання – це вчитель біля дошки. Сучасні діти здобувають знання через практичні завдання. А ще у програмі заплановані теми з надання домедичної допомоги та психологічного розвантаження. А це вже турбота про ментальне здоров’я. Нагадаю в Україні стартувала Всеукраїнська програма #Ти_як?, ініційована першою леді Оленою Зеленською”, – сказав куратор освітньої галузі Сергій Подолін.

Також Сергій Подолін зауважив, що на Рівненщині кожен заклад освіти – територія безпеки. З кожним днем в області працюють над тим, аби діти навчалися очно. Наразі 87% вже мають таку можливість. Для цього триває облаштування укриттів, впроваджуються додаткові рейси шкільних автобусів та закуповуються нові.

«Такі класи для дітей і про дітей. Тут здобуватимуть навички, які допоможуть не лише вижити під час війни, а й зберегти здоров’я», – сказала заступниця директора Департамент освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Марина Пашковська.

Рятувальники Головне управління ДСНС у Рівненській області презентували електронні листівки з техніки безпеки, які зчитуються через QR-код. Там інформація не лише для дітей, а й для батьків і вчителів. Це такі собі прості інструкції для непростого часу.

Рівненська ОВА

Читайте також: Не через дефіцит потужності: в «Укренерго» пояснили причину масових відключень світла