У Дядьковичах посадять енергетичну вербу для Рівного

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!
Вчора, 14 у приміщенні Дядьковицької сільської ради було підписано меморандум між компанією «Рівнетеплоенерго» та Дядьковицькою громадою.
Про це повідомляє пресслужба “Рівнетеплоенерго”.
Метою угоди є співпраця між компанією і громадою з метою вирощування та переробки енергетичної верби для потреб «Рівнетеплоенерго».
Це дасть можливість в майбутньому зменшити споживання газу, а відтак й запобігти підвищення тарифу на теплопостачання.
– Ми сьогодні починаємо проект, який є складовою стратегії «Знлений перехід». Метою якого є зменшення споживання газу в майбутньому на 50%. Ми плануємо висадити в Дядьковицькій громаді близько двох мільйонів дерев енергетичної верби. Щоб забезпечити потреби теплової генерації «Рівтеплоенерго». – сказав засновник компанії «Укртепло» Іван Надєїн.
Для сільської громади, це можливість створення нових робочих місць та збільшення надходжень до бюджету громади.
– Для нашої громади це великий плюс. Можливість розвитку в напрямку енергоефективності та економічного процвітання. Ми вдячні нашим партнерам, що обрали саме нас. Це шанс для нашої громади. – зазначила Дьдьковицький сільський голова Людмила Вітковець.
Енергетична верба — вид верби (Salix), що швидко росте, тому придатна для використання як біомаса. Варто зазначити, що вирощування енергетичної верби, це дворічний цикл вирощування та переробки сировини.
Фото ілюстративне, з відкритих джерел.
Діліться корисною інформацією з друзями: