fbpx

У Бюджеті-2024 Рівного планують максимально скоротити необов’язкові видатки

Підтримка ЗСУ, програми спрямовані на підтримку ветеранів, лікування та реабілітацію поранених, підтримку родин загиблих Героїв — основний пріоритет при формуванні бюджету міста Рівного на 2024 рік.

Про це сьогодні, 22 вересня під час наради з профільними заступниками, керівниками департаментів та управлінь наголосив Секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян.

“Сьогодні під час наради з керівниками департаментів і управлінь виконавчого комітету чітко поставив завдання переглянути всі наявні цільові програми на предмет скорочення необов’язкових, в умовах військового стану, видатків, натомість чекатиму пропозицій по кожній галузі, по кожному напрямку, яким чином ми можемо посилити підтримку військових, наші можливості в напрямку лікування, а також фізичної та психологічної реабілітації ветеранів. — Секретар Рівнеради Віктор Шакирзян зазначив Віктор Шакирзян.

Під час наради.

Крім того, було дано доручення в найкоротший термін розробити додаткові заходи, щодо підтримки членів родин наших полеглих Героїв. Як зазначив Віктор Шакирзян, українські воїни пожертвували своїм життям, здоров’ям, ставши на захист свого народу. Отже, тепер необхідно потурбуватись про їхні сім’ї, дітей, дружин, літніх батьків.

Вважаю, найбільш важливим нашим пріоритетом при формуванні бюджету міста на 2024” – “Максимально скоротити необов’язкові видатки, натомість акумулювати кошти для підтримки Збройних Сил України”, – зазначив секретар Рівнеради.

Віктор Шакирзян додав, що окрім цього, кожен керівник управління чи департаменту, формуючи пропозиції до бюджету, мають чітко усвідомлювати, що, відповідно до ініціатив, озвучених урядом, надходження до міського бюджету від податку на доходи фізичних осіб буде значно скорочено. Тож, маємо дуже серйозно і виважено підійти до формування бюджету 2024, аби з одного боку вивести на належний рівень підтримку українських військових, а з іншого боку забезпечити надійну роботу об’єктів критичної інфраструктури міста в зимовий період. Важливо зробити все можливе і неможливе, аби в оселі рівнян безперебійно постачалось тепло, вода та електроенергія.

Читайте також: Сесія Рівненської облради: стало відомо, хто може отримати Премію ВРУ в галузі освіти