Цьогоріч мешканці Рівненщини частіше зверталися до сервісних центрів МВСУ за першим посвідченням водія

Діліться корисною інформацією з друзями:

Якщо порівняти статистику за 2021 рік і за 2022 рік, то можна прослідкувати збільшення попиту на послугу отримання посвідчення водія вперше. Торік, станом на вересень, сервісні центри МВС Рівненщини видали півтори тисячі нових посвідчень, а цьогоріч близько двох тисяч посвідчень.

Зараз у 21 області України послуги надають 142 сервісних центри МВС. Зокрема на Рівненщині працюють 4 сервісних центри МВС – у Рівному, Дубно, Сарнах та Володимирці.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

За цей період у сервісних центрах МВС Рівненщини обміняно та відновлено 21497 національних посвідчень водія. Зазначимо, що загалом по Україні було обміняно та відновлено майже 551 тисячу національних посвідчень водія. З них 372 у вересні було обміняно за кордоном — у Варшаві. Безпрецедентне рішення під час дії воєнного стану: посвідчення водія, видане в Україні, можна обміняти на території іншої країни – такого досі не робив ніхто. Це стало можливим завдяки співпраці Головного сервісного центру МВС із Державною міграційною службою України.

Крім того, сервісні центри МВС Рівненщини провели за 9 місяців цього року майже 59 тисяч реєстраційних операцій з транспортними засобами. Із них 32863 транспортних засобів було ввезено з-за кордону, а понад 3 тисячі були куплені в автосалоні. Загалом же сервісними центрами МВС в Україні проведено понад 1,3 мільйона реєстраційних дій з транспортними засобами.

Сервісні центри МВС Рівненщини уже зареєстрували 198 авто, які були переобладнанні – на них власники встановили газобалонне обладнання. А по Україні таких транспортних засобів майже 15,5 тисяч.

Загалом же за 9 місяців 2022 року сервісні центри МВС Рівненщини здійснили майже 59 тисяч реєстраційних операцій з транспортними засобами

Джерело: РСЦ ГСЦ МВС в Рівненській області