fbpx

Цікавий мультик для школярів – як захиститися від COVID-19 (ВІДЕО)

На каналі ПЛЮСПЛЮС вийшов анімований мультфільм «Супергерої йдуть до школи» для учнів 1-4 класів. Головні герої мультфільму Трикутя, Квадрик та Кружко знайомлять школярів із правилами поведінки, які захистять від COVID-19 під час навчання. Також підготували тематичний плакат!

 

«Супергерої йдуть до школи» стане у пригоді не лише батькам, але й учителям. Вони матимуть нагоду використати ролик як інтерактивну альтернативу нагадуванню правил поведінки під час пандемії – в рамках тематичних уроків у закладах загальної середньої освіти, а також 1 вересня під час першого уроку. Мультфільм отримав схвалення Міністерством освіти і науки України, що підтримало цю ініціативу.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Ролик розповідає про прості правила поведінки, яких слід дотримуватися на території освітнього закладу: одягати маску, дезінфікувати та мити руки з милом частіше, повідомляти про погане самопочуття тощо. Він є логічним продовженням циклу мультфільмів ПЛЮСПЛЮС про супергероїв на карантині, які стартували на початку карантину.

Раніше анімаційний, розважально-пізнавальний телеканал для сімей з дітьми дошкільного та шкільного віку вже випустив анімовані історії про активності вдома під час карантину, попередження зараження коронавірусом та серію зарядок, а також про координацію та покращення настрою тощо.

Джерело – “Освіторія”

 


Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»