fbpx

Центри соціально-психологічної підтримки створять на Рівненщині

Діліться корисною інформацією з друзями:

На Рівненщині створять 4 центри соціально-психологічної підтримки. Туди зможуть звертатися як військові, так і цивільні, які постраждали від війни.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Про це сьогодні говорили на наглядовій раді проєкту «Психосоціальна підтримка в Україні» за участю донорів Фонду міжнародної солідарності в Україні.

Участь у засіданні від Рівненщини взяли перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін, заступниця голови РОДА Людмила Шатковська, голова облради Андрій Карауш та керівники профільних департаментів і служб.

«Це пілотний проєкт, який впроваджуватимуть на Рівненщині впродовж року. Ініціативу започатковуємо із польськими партнерами в рамках Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, яка створена за ініціативи першої леді Олени Зеленської», – розповів Сергій Подолін та додав, що вся окреслена робота в пілоті повністю співпадає зі стратегією розвитку Рівненщини.

Так, в області продовжують роботу соціальні менеджери, які допомагають учасникам АТО та членам їх сімей. Через війну в області роблять акцент на реабілітації військових, як фізичній, так і психологічній. Кількість ветеранів щодня зростає, то і попит на фахівців відповідно збільшується.

Нагадаємо, що раніше Фонд міжнародної солідарності в Україні працював лише у двох напрямках – гуманітарна допомога та цивільний і соціальний захист. Нині додали ще один – надання послуг постраждалим під час війни.

Під час презентації проекту виокремили основні напрямки роботи: аудит потреб в кожному із чотирьох районів; ремонт приміщень; придбання автомобілів; пошук психологів та психотерапевтів, які працюватимуть в мобільних бригадах. Також створять 4 центри соціально-психологічної підтримки, які будуть розміщені в усіх районах області.

До проєкту долучені представники Міністерства у справах ветеранів  та Мінсоцполітики. Фінансове сприяння здійснюватиме Європейська Комісія та польський Банк крайового господарства.

Читайте також: 1750 пачок фальсифікованих цигарок вилучили поліцейські на Рівненщині