Три десятки кредитів видали мешканцям Рівненщини за програмою «єОселя»

Діліться корисною інформацією з друзями:

За житловою урядовою програмою «єОселя», на Рівненщині видано більше трьох десятків кредитів. На думку начальника Рівненської ОВА Віталія Коваля, динаміка в області хороша, адже буквально за пару днів кількість виданих кредитів зросла з 31 до 38.

На опрацюванні – ще 1048 заявок, розповів Віталій Коваль.

– Вільних квартир, які вже збудовані, але не продані, в регіоні майже тисяча. Думаю, що саме завдяки «єОселі» частину з них можна реалізувати. Так бізнес може отримати гроші за квартири і спрямувати їх у нове будівництво, – зазначив начальник ОВА.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

За словами посадовця, серед тих, хто розраховує на такі кредити, в основному, жителі області, але вже є немало заявок внутрішньо переміщених осіб.

Нагадаємо, у жовтні Уряд запустив програму доступної іпотеки «єОселя», ініційовану Президентом України Володимиром Зеленським ще до війни. Її модернізували та адаптували до потреб воєнного часу. Мета програми – допомогти українцям отримати гідне житло.

Нині є декілька категорій, які можуть розраховувати на житловий кредит: військові, поліцейські, педагоги, науковці та лікарі.

«Багато хто, до речі, ще не знає про цю можливість. Як на мене, взяти кредит під 3% річних за наявної інфляції на 20 років – це мрія», – каже Віталій Коваль.

читайте також: