fbpx
три заступники

Трьох заступників призначили міністру оборони України

Діліться інформацією з друзями:

Ще трьох заступників міністра оборони призначив кабінет Міністрів України.

Новий міністр оборони України Рустем Умєров представив ще трьох нових своїх заступників, повідомляє Міністр в себе на сторінці.

Іван Гаврилюк – заступник з питань військово-технічної політики. Генерал-лейтенант. Був головою робочої групи з надання допомоги у Німеччині. Головні пріорітети – розвиток ОВТ Сил оборони, перепрофілювання українського ОПК на номенклатуру НАТО.

Дмитро Кліменков – заступник з питань закупівель. Працював в “Укртрансгаз”. За час роботи йому вдалося на понад 50% перевиконати план з закачування газу. Головні пріоритети – стандартизація, систематизація, контроль та цифровізація закупівель, створення поетапного алгоритму закупівель, повноцінний запуск Агенції нелетальних закупівель.

Станіслав Гайдер – заступник з питань інституційного розвитку. Колишній керівник цифрової трансформації НАЗК. Під його управлінням запущено Антикорупційний портал України, Реєстр корупціонерів, Єдиний портал повідомлень викривачів корупції. Пріоритет –  розбудова цілісної інституції МО, яка спирається на дані та забезпечує прозорість і підзвітність.

Читайте також: Проєкт «єРобота» допоміг стоматологині з Рівненщини здійснити мрію