ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» поки не штрафує боржників

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

У зв’язку з запровадженням урядом граничної ціни на газ, що почне діяти з 1 лютого 2021 року, ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» повідомляє своїм споживачам, що під час дії обмежень гарантуватиме безперебійне постачання природного газу.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Ми, як законослухняна компанія, будемо виконувати рішення уряду щодо тимчасового встановлення граничної ціни на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 грн за кубометр.
При цьому маємо зазначити, що, в першу чергу, уряд дослухався до вимог населення, яке вийшло з протестами щодо підвищенням комунальних послуг. Спалахи мітингувальників мали місце у багатьох куточках України, в тому числі й на Рівненщині. Але не врахував досвід запровадження антикризових заходів у європейських країнах, що дзеркально підтримують і споживачів, і виробників та постачальників енергоресурсів.
На нашу думку саме адресне нарахування субсидій вразливим категоріям населення могло б стати ефективною підтримкою потребуючих захисту та допомоги від держави. При цьому уряд мав би гарантувати пільгову ціну всім постачальникам, які працюють з населенням з обмеженням їх маржі.
Що стосується фіксованої ціни, то у серпні-вересні минулого року ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» в рамках акції «Твоя енергонезалежність» надав можливість її учасникам придбати паливо оптом на всю зиму за літніми цінами (4.50 – 5.50 грн за кубометр). Відтак здорожчання енергоресурсу їх взагалі не торкнулося.
Наголошуємо, що під час дії карантинних обмежень ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» штрафних санкцій до боржників не застосовує. Натомість нагадує споживачам про необхідність вчасних розрахунків, що сприяють стабільному газопостачанню та злагодженій роботі галузі в цілому.
Нагадуємо, що за 5 років роботи ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» зарекомендував себе як зручний, надійний та перевірений постачальник блакитного палива для 267 тисяч фізичних та юридичних клієнтів Рівненщини. з червня 2020 року – продавець електроенергії для представників малого та середнього бізнесу.
Пресслужба ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ»

Діліться корисною інформацією з друзями: