Тепер офіційно: Євробачення-2023 відбудеться не в Україні, а у Великій Британії

ЄМС, Суспільне Мовлення та ВВС домовилися провести Євробачення-2023 у Великій Британії від імені України

Як повідомляє у своєму Телеграм-каналі Євробачення Україна, оскільки ми є країною-переможницею Євробачення-2022, то вона автоматично пройде у фінал майбутнього конкурсу.
Після активних обговорень ЄМС запросила британський суспільний мовник ВВС, від якого учасник посів друге місце на конкурсі 2022 року, виступити організатором 67-го Пісенного конкурсу Євробачення.
Представники Суспільного Мовлення співпрацюватимуть із ВВС, щоб розробити та впровадити українські елементи в шоу наступного року. 
«Оскільки тепер ми приймаємо конкурс, Велика Британія виконає цю обіцянку безпосередньо і влаштує фантастичний конкурс від імені наших українських друзів», –повідомив у своєму Твіттері Борис Джонсон.
Місто, де відбудеться сам конкурс оберуть за допомогою конкурсної процедури. Вона розпочнеться цього тижня. Дати проведення Пісенного конкурсу Євробачення – 2023 також будуть оголошені згодом.
Логотип події 2023 року також буде оприлюднено пізніше. Він відображатиме унікальність проведення Конкурсу наступного року та співпрацю між країною-господаркою й цьогорічними переможцям.
%d блогерам подобається це: