fbpx

Синоптик розповів, якою буде погода у квітні

Діліться інформацією з друзями:

Попри похолодання у березні, погода в Україні у квітні буде дуже теплою та сонячною. Хоча до короткочасного падіння температур також варто бути готовими.

Тепла погода, яка спостерігалася наприкінці березня і такою ж вона залишатиметься на початку квітня.

Про це розповів народний синоптик з Волині Володимир Деркач в прогнозі «Телеграфу»

«Перша декада квітня продовжить тенденцію помірної температури ще з березня, опадів буде досить мало. Але поступово температура повітря почне зростати і стане досить тепло», – сказав він.

Та вже на початку другої декади квітня погода зіпсується на декілька днів.

«Пройдуть дощі, хоч і не дуже сильні, і знову похолодає. Та з середини другої десятиденки знову прийде потепління, хоч і нетривале, але температура вдень буде вище від квітневої норми.

Третя ж декада продовжить перехід до вищих температур, хоча на початку десятиденки опади зіпсують загальну картину. Втім, погода швидко налагодиться і до кінця місяця вже буде радувати теплими і погожими днями без опадів», – запевняє Володимир Деркач.

Геннадій ЛУБЕНЕЦЬ

Читайте також: Цифри в телефонному номері, які повинні насторожити під час дзвінка

  • В Україні створили Корпус демінерів
    Його мета – об’єднання зусиль підрозділів Міноборони, інших складових національної системи протимінної діяльності та міжнародних партнерів у сфері протимінної діяльності. Про це на брифінгу у Military Media Center повідомив начальник Головного управління протимінної діяльності, цивільного захисту та екологічної безпеки полковник…