fbpx

Судитимуть активіста, який наклеїв на автівку ООН напис “Useless”

Активіста, який висловив свою позицію щодо бездіяльності міжнародної структури, судитимуть за хуліганство.

У Києві подали до суду на чоловіка, який 7 червня “прикрасив” написом “Useless” (переклад — від вас жодної користі, непотрібні) припарковані автівки спостерігачів ООН. Про це в мережі повідомив дописувач під ніком Йось (Йосип Гусак).

Про це повідомляє Фокус.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Він оприлюднив СМС-повідомлення з вимогою з’явитися до Подільського районного суду Києва.

СМС із викликом до суду.

“Повідомляється Гусак Йосип Валерійович як особа, яка притягується до адміністративної відповідальності про те, що судове засідання у справі 758/7017/23 за ст. 173 КУпАП призначене на 8:50 22 вересня 2023 року”, – сказано у повідомленні.

Хто подав до суду на активіста, не повідомляється.

Стаття 173 інкримінує дрібне хуліганство і тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від 40 до 60 годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням 20% заробітку, або адміністративний арешт на строк до 15 діб.

Як раніше повідомлялося, 7 червня у Києві на автівки ООН приклеїли надпис Useless у зв’язку з бездієвою позицією міжнародної структури стосовно підриву російськими окупантами греблі Каховської ГЕС.

А радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк заявив, що ООН своєю неадекватною реакцією на екологічну катастрофу в Україні, яку влаштували росіяни, підірвавши дамбу Каховської ГЕС, обнулила залишки своєї репутації.

Фото: з Твіттера Йосипа Гусака

Читайте також: За дзвінок в Україну – 30 діб «на підвалі»