Сучасних візуалізаторів готують у Рівненському закладі служби зайнятості

Діліться корисною інформацією з друзями:

Сьогодні, аби облаштувати своє помешкання, спроєктувати будівлю, змінити кольори і вигляд об’єктів, звертаються до професійних фахівців.

У Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за напрямом «Створення тривимірної графіки у програмі Autodesk 3ds Max» готують сучасних візуалізаторів. Днями група слухачів закінчила насичене навчання, продемонструвала на підсумковому занятті свої знання і вміння та вже успішно виконує перші реальні замовлення.  Зацікавили роботи випускників і представників роботодавця з Ізраїлю  – «Triple D». Компанія створює свої офіси і в Україні (Київ, Одеса, Рівне).

За допомогою даного редактора зроблено безліч візуальних спецефектів для сучасних кінострічок, отож спектр застосування його практично необмежений, що надихає нових і нових дизайнерів, художників і фахівців у області мультимедіа дивувати цікавими ідеями та несподіваними розробками.

Викладачі Андрій Литвин та Василь Зданевич характеризують нових випускників, як перспективних і з достойним потенціалом. Серед слухачів – колишні землевпорядник, викладач, педагог, будівельник, фінансист, держслужбовець, архітектор, програміст… Різні за професійним і життєвим досвідом вони завзято опановували навчальні програми та відшуковували свої шляхи втілення ідей. Від простих завдань із відтворення геометричних фігур, грибів, кубиків, квітів, шахів до складних творчих тем – інтер’єрів, вуличних дизайнів, сучасних відеооглядів об’єктів тощо.

Україна спростила вимоги для імміграції іноземних ІТ-фахівців

Олег Винник захворів на коронавірус

Архітектор за освітою Вікторія Сковорода, направлена на навчання Нетішинським МЦЗ Хмельницьої області, презентуючи свої підсумкові роботи, зауважила, що важливими є розмір і якість текстур. Слухачка показала, зокрема, кухню та ванну – реальне замовлення, яке мало на меті продемонструвати доцільність кольорів та розташування предметів (меблі, побутові прилади, люстри та навіть місце для собаки…). Робота таки вплинула на вибір кольорів! І замовник переглянув свої наміри.

«А потім настав карантин!» – іронічно коментує пані Вікторія.

За вимушених обставин група перейшла у дистанційний формат занять. Це дисциплінувало та налаштувало на самостійну роботу. Викладачі, звісно ж, підтримували та координували усі дії слухачів. Ті ж підбирали програми, «набивали руку», експериментували, вдосконалювалися.

Оптимістично налаштовані, з відмінним почуттям гумору та впевненістю у власних силах на підсумковому занятті слухачі випромінювали суцільний позитив. І це чи не найголовніше, адже  їм доведеться заявляти  про себе на ринку послуг, комунікувати із роботодавцем та замовником.

Роман Полюхович та Андрій Марчак (фірма «Triple D», Ізраїль) не лише оцінювали презентації слухачів, але й конструктивно обговорювали усі їх розробки та ідеї, ділилися досвідом, застерігали від конфліктних або проблемних модифікаторів та давали цінні поради щодо вибору програм, безкоштовних майданчиків та ефективності виконання завдання. Вони схвально відмітили оптимізацію у роботах слухачів (Роботи можна переглянути за посиланням). А рівень, методика викладання, професійний підхід і неабиякий викладацький досвід педагогів Рівненського центру ПТО були визнані одними з кращих у регіоні.

Сучасний ринок будівництва вже неможливий без попереднього узгодження та остаточного вибору усіх деталей. Саме візуалізація дозволяє задовольнити потреби замовників, попередити несподівані проблеми. До того ж, програму Autodesk 3ds Max випускники зможуть широко використовувати у майбутній роботі з дизайну інтер’єрів, створення тривимірних архітектурних проектів, комп’ютерних ігор, рекламних роликів тощо.

Отримані випускниками посвідчення про професійне навчання у Рівненському центрі ПТО ДСЗ – важливий етап у самостійній роботі та подальшому професійному розвитку.