fbpx
здолбунівська лікарня

Сучасне обладнання отримали в єдиній лікарні на Рівненщині

Діліться інформацією з друзями:

Таке сучасне обладнання на Рівненщині наразі існує тільки тут! У хірургічному відділенні Здолбунівської лікарні вже працює нова ультрасучасна лазерна літотрипсійна система.

У Здолбунівської лікарні на Рівненщині отримали справжній скарб. Тут вже працює нова ультрасучасна лазерна літотрипсійна система. З її допомогою руйнують камені в органах сечостатевої системи.

Про це повідомляє  очільник Здолбунова Владислав Сухляк.

здолбунівська лікарня

Тож пацієнти лікарні зможуть пройти лікування за надсучасною методикою.

На придбання обладнання з місцевого бюджету спрямовано 2 мільйони гривень, а також 2,7 мільйона гривень – з бюджету міської лікарні. Як зазначив лікар-уролог Олександр Крупецький, обладнання є актуальним і з огляду на кількість пацієнтів, які звертаються з такими проблемами до лікарів. Тож завдяки збільшенню кількості пацієнтів та проведенню втручань на високотехнологічному обладнанні лікарня матиме змогу залучити додаткове фінансування від НСЗУ.

Читайте також: Рівненська обласна лікарня отримала ліки для пацієнтів із серцевими захворюваннями

  • Розмова з ворогом була короткою, не довше автоматної черги
    Розповідь гвардійця з рівненського підрозділу про бої під Авдіївкою, бойову підготовку і войовничих котів Донеччини. Нацгвардієць Святослав Ревко – головний сержант взводу одного з підрозділів Національної гвардії України. У 2012-2013 роках військовослужбовець проходив службу в полку спеціального призначення. Згодом звільнився…