Соцмережу Clubhouse зламали хакери

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!
Через тиждень після того, як у новій популярній соцмережі Clubhouse заявили, що вживають заходів з убезпечення даних користувачів, невідомий зловмисник здійснив хакерську атаку на сервіс.

Незважаючи на те, що Clubhouse відповідає за додавання нових друзів та пошук кімнат, платформа покладається на китайську компанію для обробки трафіку даних та аудіопродукції, пише Bloomberg. Хакер викачав голосові повідомлення із Clubhouse та передав їх на сторонній сайт.

Clubhouse не може обіцяти конфіденційність розмов, котрі проводяться у будь-якій точці світу”, – зауважив Алекс Стамос, колишній керівник служби безпеки Facebook.

Довідково: Clubhouse – американський додаток, який з’явився в 2020 році, це соціальна мережа, в якій можна спілкуватися тільки у голосовому режимі. Clubhouse створили підприємці Пол Девіс та Рохан Сет. Правилами соцмережі заборонено записувати розмови. Для того щоб потрапити в Clubhouse, потрібен інвайт – запрошення від іншого користувача. А ще потрібен IРhone. На платформі Android Clubhouse поки що не працює. Нині додаток набирає обертів. Поки що він 1-й у рейтингу Apple App Store у Німеччині, Італії, Японії та Туреччині. 

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram
Діліться корисною інформацією з друзями: