fbpx

Слідкуйте сьогодні за заходом сонця

Діліться корисною інформацією з друзями:

У вівторок, 15 вересня від хмар, що з’являться до світанку, вже вранці не залишеться й згадки – до самого вечора в Рівному буде триматися ясна погода. Без опадів.

Температура повітря: вночі 11… +13°С, удень +23… +26°С. Вітер північно-західний, 1-2м/с.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

за останні 130 років 15 вересня:
МАКС: 29.4° (1954)

МІН: 1.8° (1956)

Сьогодні: Сонце зійде о 06.34, зайде о 19.11. 27-й день місячного календаря (Місяць у Леві, четверта фаза, зах. 18.48; сх. 3.13).

Є привід: Всесвітній день боротьби з лімфомами. День народження Googl. Міжнародний день демократії.

Мудрі кажуть: «Із написаних або сказаних слів немає сумнішого ніж: «Так бути могло б!» Джон Грінліф Уіттьєр

Не забудьте привітати: Антона, Івана, Федота.

Астролог радить: День звільнення від душевного тягаря, подолання сумнівів. Його енергетика дозволяє плідно працювати на будь-якому поприщі. Плануйте і виконуйте, ставте нові завдання. Думайте тільки позитивно, спокійно ставтеся до всього, що відбувається довкола.

День для здоров’я: Здоров’я достатньо, але будьте помірковані в усьому. Сьогодні вразливі гомілки. Можливе загострення захворювань крові, необхідно уникати кровотечі. День хороший для очищення організму, легких фізичних вправ.

Усміхніться: – Яка у тебе самооцінка? – Так собі. Ми, царі, народ простий.

Народний прогноз погоди

15 вересня вшановується пам’ять святого Маманта, батька його Федота і матері його Руфини. З цього часу відбувається перехід середньодобової температури повітря через 10ºС. З середини вересня скидає листя черемха, пустіють пасовища. У давнину наші пращури слідкували за заходом сонця: якщо цього вечора він буде червоним, то морозів довго чекати не доведеться.