fbpx

Скоро українці зможуть придбати Renault від ЗАЗа

Запорізький автомобільний завод починає збірку легкових автомобілів моделей Groupe Renault. Про це повідомила прес-служба компанії.

 – Проект реалізується на потужностях в Запоріжжі і стає сильною ознакою відродження автомобільної промисловості в Україні, – йдеться в повідомленні.

Перед початком проекту ЗАЗ провів модернізацію складальних ліній, щоб відповідати міжнародним стандартам якості Groupe Renault.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

На заводі розгорнута система Alliance Production Way, яка буде проводити контроль якості вироблених автомобілів.

 – Український ринок має для нас високий потенціал, завдяки своєму місцю розташування і зростаючому інтересу до нових автомобілів. Бренди “зроблено в Україні” будуть на тому ж рівні якості, що і продукція інших заводів групи Renault, – прокоментував керуючий директор Groupe Renault Export в регіоні Євразія Макс Міссана.

ЗАЗ належить корпорації УкрАвто Таріела Васадзе. З 2019 року завод не виробляє легкових автомобілів. У минулому році ЗАЗ випустив 151 легкий комерційний автомобіль Lanos Cargo, а також на замовлення були зроблені 15 автомобілів ЗАЗ С70101. Це автомобілі спецпризначення для виконання функцій пересувного мобільного офісу. Також на потужностях Запорізького заводу випускаються автобуси і вантажні автомобілі

%d блогерам подобається це: