Сім’я Євчук з Рівного просить допомогти врятувати сина

Діліться корисною інформацією з друзями:

У Івана лімфома головного мозку. Зараз хлопчик перебуває в ізраїльській клініці. Але на лікування потрібні захмарні суми, яких у батьків немає.

Мрії в десятирічного Івана звичайні як для дитини: кататися на велосипеді, гратися з друзями, ходити до школи. Та поки що він прикутий до інвалідного візка. Хлопчик бореться з онкохворобою. Історія жахлива. Від народження ниркова недостатність, гемодіаліз, трансплантація і на тлі імуносупресорів – лімфома.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Оксана Євчук, мама Івана, розповідає :

Вийшло так, що Ваня перша дитина у кого після пересадки з’явилася лімфома головного мозку, крупноклітинна. Лімфома Беркіта.

Українські лікарі пухлину виявили не відразу. Довелося об’їхати безліч клінік, були й у Київській обласній. Але всюди встановлювали різні діагнози і лікували зовсім не від того. Хоча вже перше обстеження показувало новоутворення в головному мозку.Оксана Євчук, мама Івана:

Лікували уповільнений енцефаліт головного мозку. Лікували від герпесного інфекції і через три місяці на контрольному МРТ побачили, що ці пухлини збільшилися.

Біопсія показала, що це не енцефаліт і не вірус, а лімфома. Дуже злоякісна і швидко прогресує. Часу втрачено й так надто багато. Батьки Вані почали шукати клініку за кордоном. Відгукнулася ізраїльська лікарня “Шиба” – це міжнародно визнаний центр лікування лімфом. Уже проведено необхідну діагностику, призначено лікування. Однак як завжди все впирається в гроші. Для пересічної української сім’ї сума – просто не реально велика. 200 тисяч доларів.

Оксана Євчук, мама Івана

Ми з самого народження боролися за здоров’я Вані, а тепер боремося за його життя. Я боролася і буду боротися, але ми самі не впораємося, я прошу у людей допомоги.

Сім’я Євчук благає всіх небайдужих допомогти врятувати сина. Шанси одужати є. Потрібні лише гроші.

Допомогти Івану можете і ви. Для хлопця важлива кожна гривня. Не будьмо байдужими!

Картка ПриватБанку

5168 7427 2224 1993

Оксана Євчук, мати

Тел.: 096 484 46 23

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе наш Telegram