fbpx

Швейний цех релокований на Рівненщину збільшує кількість працівників

Діліться інформацією з друзями:

Швейний цех релокований із Харківщини на Рівненщині вже має понад 40 робочих місць.

Про те, як швейний цех харків’ян розвивають у своє підприємство на Рівненщині, розповів начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль. До 24 лютого 2023 року Тетяна Власова та Дмитро Александров займалися пошиттям брендового корпоративного одягу, спецодягу, атрибутики, сувенірів, сумок, рюкзаків у Харкові.

Коли приїхали у Рівне, то виготовляли хустки задля нашої Перемоги

Тетяна бачила перспективи для розвитку, планувала розширення швейного виробництва. За плечима було 15 років професійного досвіду. Уже в перший день повномасштабного вторгнення на околицях Харкова розпочалися активні бойові дії. Підприємство опинилося на окупованій території.. У квітні 2022-го Тетяні вдалося залишити рідне місто і переїхати в Рівне, де з нуля почала налагоджувати швейне виробництво. За кілька місяців релоковане підприємство запрацювало й у Гощі.Починали з 6 працівниць.

Сьогодні тут працює понад 40 осіб. Це мешканці не лише Гощанської ТГ, а й сусідніх громад. Швейний цех став місцем роботи й для переселенців.Під час війни асортимент виробів змінився кардинально. Замість рекламної атрибутики працівниці швейного цеху в Гощі шиють військову форму, рюкзаки, баули. Словом те, що потрібно для забезпечення Збройних сил України.

Читайте також: Військовий аналітик про перспективу “мирних переговорів”.