Школярі Рівненщини навчатимуться за звичним графіком, – начальник Рівненської ОВА

Діліться корисною інформацією з друзями:

Сьогодні у школах Рівненщини відновлюється навчальний процес після осінніх канікул (тривали з 24 до 30 жовтня). Діти навчатимуться за звичним графіком, адже енергетичну систему області вдалося стабілізувати, – повідомив очільник  Рівненської ОВА  Віталій Коваль. 

“Енергетичну систему нашого регіону стабілізували. Упродовж вихідних планових обмежень постачання електроенергії не було. Лише поодинокі аварійні відключення. Зважаючи на це, в понеділок школярі Рівненщини йдуть до школи за звичним графіком, не з 10 до 15 години, як повідомлялось раніше”, – пояснив Віталій Коваль.
Нагадаємо, 22 жовтня ворог поцілив ракетами в обєкт енергетичної інфраструктури. Виникли перебої із світлом у багатьох населених пунктах Рівненини. Через це у Рівному школярів відправили на канікули, хоч попередньо осінній відпочинок планували обєднати з зимовими канікулами. Було запроваджено планові відключення електропостачання по всій області, щоб зменшити навантаження на енергетичну систему. За тиждень її вдалося стабілізувати. Від сьогодні навчання у школах відновлюють. Однак ранок почався з повітряної тривоги по всій Україні. Тож діти залишилися в домівках.