Шкільні автобуси отримали громади Рівненщини

Діліться корисною інформацією з друзями:

Шкільні автобуси подарували чотирьом громадам Рівненщини, повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль. Голова військової адміністрації сьогодні, 22 листопада, разом з головою Рівненської обласної ради Андрієм Караушем вручили ключі від транспортних засобів. Шкільні автобуси поїдуть в Гощанську, Корецьку, Тараканівську та Володимирецьку громади. Остання отримала два автобуси. Шкільні автобуси Рівненщини працюють на військових.

Наразі в Рівненській області курсують більше 212 автобусів, які довозять до шкіл понад 17 тисяч дітей. Потреба є ще у 102 транспортних засобах. І ми не зупинимося, доки їх не забезпечимо. До кінця року плануємо вручити ключі ще від 16 шкільних автобусів.

Сьогодні навчальні заклади області тримають освітній фронт. Школи стали не лише осередком навчання, дружби, а й надійним фундаментом і основою нашої перемоги. На кухнях закладів освіти готують їжу, у підвалах – оберігають наших дітей, плетуть сітки, формують передачі для фронту, приймають вимушено переміщених осіб. А шкільні автобуси допомагають боронити країну, виконувати усі задачі, які потрібні для перемоги, наголосив Віталій Коваль.