Шість пожеж за добу ліквідували рятувальники Рівненщини

Діліться корисною інформацією з друзями:
За минулу добу рятувальники Рівненщини ліквідували шість пожеж.

01.09.2022р. 11:08 поблизу с.Узлісся Дубровицької ТГ Сарненського району. Загоряння сухої трави та чагарника на відкритій території на площі 0,5 га. Причина пожежі та розмір збитків встановлюються.
16:29 м. Сарни вул. Драгоманова.
В приватному господарстві вогнем пошкоджено 5м² оздоблення стіни житлового будинку (дерев’яний, критий шифером, розміром 8х10м). Причина пожежі та розмір збитків встановлюються.
17:56 с. Городище вул. Костопільська Рівненського району. В приватному господарстві вогнем знищено господарську споруду (дерев’яна, крита шифером, розміром 2х3м) та речі побутового вжитку. Причина пожежі та розмір збитків встановлюються.
 19-01 поблизу с.Великі Селища Соснівсьої ТГ Рівненського району. Загоряння сміття на відкритій території на площі 100 м². Причина пожежі та розмір збитків встановлюються.
19-19 с.Тріскині вул. Яблунева Сарненської ТГ. В приватному господарстві вогнем знищено 80 м² покрівлі та 40 м² перекриття господарської будівлі (цегляна, крита шифером, розміром 20х5м), речі домашнього вжитку. Причина пожежі та розмір збитків встановлюються.
 21-24 поблизу с.Орвяниця Дубровицької ТГ Сарненського району. Загоряння сухої трави та чагарника на відкритій території на площі 0,1 га. Причина пожежі та розмір збитків встановлюються.