fbpx

ШІ-аватар Вікторія озвучуватиме офіційні заяви МЗС

Діліться інформацією з друзями:

Міністерство закордонних справ розробило ШІ-аватар Вікторія, що озвучуватиме офіційні заяви міністерства з консульських питань.

Коментарі Вікторія даватиме у відеоформаті, відео позначатимуть QR-кодами із посиланнями на офіційну сторінку МЗС України для уникнення фейків. – повідомило Detector.media з посиланням на «Forbes Ukraine».

Тепер жива людина може не включатися в ефіри на телебаченні, коли під час резонансних подій МЗС отримує десятки запитів на включення протягом години.

«Жива людина може не включатися в етери на телебаченні й радіо, коли під час резонансних подій МЗС отримує десятки запитів на включення протягом години», — повідомив співрозмовник «Forbes Ukraine».

ШІ-аватар Вікторія озвучуватиме заяви українською та англійською мовами.

Повідомлено, що Вікторію розробила громадська спілка Nazovni Tech у співпраці з громадською організацією The Game Changers. Робота над проєктом тривала близько місяця.

За інформацією співзасновника GovTech Романа Ланського, вона могла б коштувати 5-10 тис. доларів, однак її спонсорували партнери на добровільних засадах.

Зовнішність аватара створили, відштовхуючись від зовнішності реальної людини, яка працювала на добровільних засадах, й також не отримала грошей за свою роботу. Зйомки моделі відбувалися кілька тижнів поспіль.

Фото: ШІ-аватар для озвучення заяв з консульських питань МЗС України Вікторія  / «Forbes Ukraine»

Читайте також: Через ДТП на автодорозі Київ-Чоп на Рівненщині ускладнений рух