Щонайменше 10 ділянок, на яких можна організувати індустріальні парки, є на Рівненщині

Збільшити кількість індустріальних парків – так задачу керівникам районів Рівненщини поставив очільник обласної влдаи Віталій Коваль.

– Адже наявність таких майданчиків – перевага для регіону отримати нових інвесторів. Сьогодні на Рівненщині вже діють два індустріальні парки: у Малолюбашанській та Городоцькій громадах. Днями підписали меморандум про створення ЕКО-індустріального парку між інвестором і Привільненською громадою. Разом з тим, на Рівненщині є щонайменше 10 ділянок промислового призначення, які можна запропонувати бізнесу, – наголосив посадовець.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

 Інвестори зацікавлені прийти в регіон та одразу працювати, минаючи усі бюрократичні процедури. А індустріальні парки – це вже оформлені та облаштовані промислові майданчики, де діють податкові та митні пільги, у тому числі на 10 років звільнення від сплати податку на прибуток. Тому керівникам районів і громадам потрібно проаналізувати потенціал ділянок промислового призначення.

Нагадаємо, нещодавно Уряд затвердив порядок надання коштів для облаштування індустріальних парків та будівництва об’єктів інфраструктури, необхідних для їх функціонування. Максимальна сума – до 60 млн грн і за умови, що це не більше 80% від проекту.

Також схвалено порядок надання компенсації відсоткової ставки за кредитами для облаштування індустріального парку. Для ініціаторів створення індустріальних парків-суб’єктів господарювання та керуючих компаній, які його облаштовують, максимальний обсяг компенсації становитиме 60 млн грн, для учасників індустріальних парків – 45 млн грн.

– Маємо шукати можливості для розвитку Рівненщини на всіх напрямках. Адже сьогодні, як ніколи, перемоги на «економічному фронті» дуже важливі, – зазначив Віталій Коваль. 

%d блогерам подобається це: