fbpx

Щоб підтримати переселенців, на Рівненщині планують компенсувати їм оренду житла

Діліться корисною інформацією з друзями:

Таку можливість обговорили сьогодні представники обласної влади з представниками Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

  • Наша мета – не допустити «вимушеної безпорадності» переселенців. Важливо заохочувати їх йти працювати. Одна з ідей – компенсувати оренду житла тим ВПО, хто офіційно працевлаштований, – розповів очільник Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль.

Серед інших планів – підвищення комфортності у місцях проживання ВПО та підготовка цих споруд до опалювального сезону. Зокрема, потрібна допомога з тепловими насосами і твердопаливними котлами.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

– Також необхідно переселити людей із освітніх закладів, аби почати навчальний процес. Тому, як ймовірну альтернативу, обговорили можливість використання модульних будинків. На Рівненщині вже є компанії, які їх виготовляють. Це, наприклад, релоковане підприємство з Харкова. Важливо залучати і їх. Таким чином ми не лише допоможемо переселенцям, а й підтримаємо місцевий бізнес, – наголосив очільник обласної влади.