Що робити жителям Рівненщини, котрі минулого опалювального сезону отримували субсидії

Діліться корисною інформацією з друзями:
Вже з жовтня субсидії та пільги виплачуватиме Пенсійний фонд України До 1 грудня порядок звернення не змінюється.

Так, у жовтні розпочинається поетапна передача функцій адміністрування житлових субсидій та пільг Пенсійному фонду України.
Так, вже з жовтня Фонд здійснює виплату призначених органами соцзахисту житлових субсидій та пільг. Виплати будуть проводитись незалежно від того, чи є субсидіант або пільговик пенсіонером, чи ні.
До 1 грудня 2022 року порядок звернення за призначенням субсидій та, власне, механізм призначення житлових субсидій та пільг не змінюється. Всі дані для виплат надійдуть до Фонду у електронному вигляді.
Прийом документів від громадян та призначення виплат у жовтні-листопаді продовжують здійснювати органи соціального захисту населення.
Тим українцям, котрі минулого опалювального сезону отримували субсидії, цієї осені допомога буде перепризначена автоматично.
Якщо у людей виникла потреба в перерахунку субсидії, змінилися критерії, що впливають на її розрахунок, відповідно, до грудня вони подають документи за звичним алгоритмом.
Від 1 грудня 2022 року звертатись за оформленням житлових субсидій та пільг слід до органів Пенсійного фонду України, які працюють за принципом екстериторіальності. Тобто, подавати заяви можна у будь-який сервісний центр Пенсійного фонду України, незалежно від місця проживання громадян.
Такий порядок призначення та виплати житлових субсидій і пільг населенню передбачений постановою Кабінету Міністрів України від 16.09.2022 № 1041 “Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України”.