fbpx

Що рівнянам потрібно тримати в секреті

Діліться інформацією з друзями:

Мудрі кажуть: перше, що треба тримати в секреті – це свої плани. Мовчіть до тих пір, поки цей план не збудеться.

Будь-які наші ідеї не тільки не ідеальні, в них величезна кількість слабких місць, по яким дуже легко вдарити і все зруйнувати.

 Друге, що рекомендують мудрі, – це не ділитися таємницею про свою благодійність. Добра справа – стає рідкістю в цьому світі, і саме тому її треба берегти. Не нахвалюйте себе за хороші справи. Гордість тут же побачить і відбере все те благо, яке прийшло в результаті благодійності.

 Третє, про що не рекомендують поширюватися мудрі – це про свою аскетичність. Не розказуйте наліво і направо про обмеження в харчуванні, сні, сексуальні стосунки та інше. Аскеза фізична приносить користь тільки якщо вона поєднується і з емоційної складової.Четверте, про що слід помовчати, – це про своє мужність, героїзм. Хтось отримує випробування зовнішні, а хтось внутрішні. Зовнішні випробування видно, тому за них люди отримують нагороди, але подолання внутрішніх випробувань ніхто не помічає, тому і нагород за них ніяких не привласнюють.

 П’яте, про що не варто особливо ділитися з іншими, – говорити про свої домашні конфлікти і взагалі про своє сімейне життя. Запам’ятайте: чим менше ви говорите про проблеми у своїй родині, тим вона буде міцніше і стабільніше. Сварка – це позбавлення від негативної енергії, яка накопичилася в процесі спілкування.

 Шосте, про що не варто говорити, – це про некрасиві слова, які були почуті від когось. Можна забруднити на вулиці черевики, а можна забруднити свідомість. І людина, яка, прийшовши додому, розповідає все, що почула дурного по дорозі, нічим не відрізняється від людини, яка прийшовши додому не зняла взуття.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»